Avaleht » Hetman

Hetman

Hetman

Joseph Hetman rajas Musikwerksi 1988. aastal ning sisenes muusikatööstusesse Hetman rootorventiilidega trompetite valmistamisega New York Filharmoonikute, San Francisco Sümfooniaorkestri ja Seattle’i Sümfooniaorkestri artistide jaoks. Praegu toodab Musikwerks professionaalseid Hetman pilliõlisid ja –määrdeid, mis on mõeldud kõikidele puhkpillidele ning mida kasutavad ülemaailmselt muusikariistade tootjad ning instrumentalistid.

Spetsiaalsete viskoossusastmetega Hetman®-i pilliõlide ja -määrete ulatuslik valik koosneb nüüdisaegsete, kasutusviisile eriomasest muusikainstrumentide hooldusvahendite süsteemist, mis on mõeldud asjatundlikule muusikule. See määrdeainesüsteem töötati välja eesmärgiga ületada tavapäraste õlide piirangud ning pakkuda muusikariistade tööomadustele ja pikaealisusele uut taset.

Muusikat esitava instrumentalisti jaoks on tõsine oht muusikariista ventiilide pidev kulumine ja nõrgenemine ebaõige määrimise tõttu. Negatiivsete mõjude hulka kuuluvad liikuvate detailde ebakindel reageerimine, resonantsi ja helipuhtuse vähenemine, ebaühtlane intonatsioon ning mittetöökindel toimimine. Seetõttu võeti käsile ulatuslik uurimis- ja arendusprojekt, et töötada välja igakülgne määrdeainesüsteem, mis täidaks kõik kriteeriumid.

  • Tipptehnoloogia – iga määrdeaine puhul on kasutatud kõige moodsamat tehnoloogiat, mis tagab kvaliteetse ja pikaaegse muusikainstrumendi töötamise, ning annab kulumis- ja korrosioonivastase kaitse.
  • Kasutusviisile vastavalt – iga määrdeaine viskoossus ja koostis on välja töötatud täpselt selle konkreetse kasutusvaldkonna jaoks.
  • Lihtne kasutamine – enamus õlid pakendatakse koos pikendatud doseerimisotsikuga, mis võimaldab mugavat õlitamist kohtades, kuhu on tavaotsikuga raske või võimatu ligi pääseda.
  • Kasutusjuhend – kättesaadav on lihtsalt järgitav kasutusjuhend, mis selgitab arusaadavalt iga toote õiget kasutamist.
Hetman juhend

    Hetman logo
    Hetman slogan