Avaleht » Schilke

Schilke

Schilke logo
1956. aastal Renold O. Schilke poolt rajatud Schilke Music Products pakub elukutselistele muusikutele ülemaailmselt parima kvaliteediga, Schilke meistrite poolt käsitööna valminuid, trompeteid ja tromboone ning huulikuid.
Juba varajasest noorusest alates oli Renoldil tungiv soov mitte ainult mängida puhkpille, vaid neid ka valmistada. Chicago sümfooniaorkestris töötamise ajal rajas Renold ettevõtte Schilke Music Products. Üle kolmekümne aasta jooksul Renold kavandas ja töötas välja muusikainstrumente ning huulikuid, mis mitte üksnes ei teinud revolutsiooni puhkpillitööstuses, vaid neid loetakse tänapäevani parimateks ja need on jäänud kogu maailmas professionaalsete muusikute esimeseks valikuks.
Oma ilu ja parima kvaliteedi tõttu nimetavad paljud Schilke muusikainstrumente „valdkonna juveeliks”.

Schilke Music Products praegused omanikud Andrew ja Julie Naumann on võtnud endale südameasjaks mitte ainult kogu Renold O. Schilke loodu säilitamise, vaid ka tulevasi kliente inspireerivate uute lahenduste väljatöötamise. Uute, erinevate esitusomadustega mudelite kavandamine valmib koostöös Schilke artistidega . Kõigi Schilke äsjaloodud mudelite valmistamisel pööratakse kvaliteedile ja detailidele sedasama tähelepanu, mille poolest Schilke kogu maailmas tuntud on.

Schilke Music Products asub Illinoisis Melrose Parkis. Neil on üle 30 töötaja. Praktiliselt kõigil neist on kas puhkpillimängija või lihtsalt muusikaline taust. Iga uus meistrimees, kes tööle võetakse, saab väljaõppe kogenud meistritelt, et tagada kõigi Schilke traditsioonide säilimine ja järgimine iga uue valmistatava muusikainstrumendi puhul. Schilke kutsub kõiki Chicago piirkonda külastavaid muusikuid enda juurde külla vaatama, kuidas osavad meistrid järgivad oma töös au sees olnuid traditsioone, mis on püsinud peaaegu 60 aastat.